Toll Free:
 

Testimonials

Dostarczając zunifikowaną odzież pracowniczą do 200 sklepów można się spotkać z różnymi wyzwaniami natury logistycznej. Dzięki wspólpracy z firmą Lynka kierownicy sklepów zamawiając strój służbowy dla swoich pracowników maja pewność szybkiej dostawy... (więcej).

Firma Lynka dostarcza dla firmy Pilkington gadzety i materiały promocyjne. Zamówione produkty wysyłane są do naszych oddziałów i partnerów na całym świecie... (więcej).

 

 

Współpracując z wieloma dystrybutorami doceniamy platformę PromoShop, pozwala ona nam mieć pełną kontrolę wydatków i wykorzystania materiałow promocyjnych przez naszych dystrybutorów... (więcej).

 

 

 

Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakosci świadczonych usług przez firmę Lynka. Firma Lynka Sp. z o.o. wykonuje dla nas odzież z haftami i nadrukami naszych serwisów... (więcej).

 

   

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Lynka Sp. z o.o. Firma Lynka zrealizowała dla nas wiele projektów, m.in. produkcję i branding kurtek oraz polarów dla naszych pracowników, jak również bluz i bezrękawników, których użyliśmy podczas naszych akcji promocyjnych... (więcej).

 

 

Noble Bank obsługując zamożnych klientów zawsze stawiał na nowatorskie i wyjątkowo spersonalizowane usługi. Jednym z elementów budujących nasz wizerunek są materiały promocyjne, które zawsze powinny być najwyzszej jakości ... (więcej).

 

 


(…) Podstawą kontaktów z Firmą Lynka jest przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność oraz fachowość, połączona z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta... (więcej).

 

 

 

(…) w 2010 roku rozpoczeliśmy wspołpracę z firmą Lynka w zakresie dostarczania strojów firmowych dla naszych pracownikow. Wspólpraca rozwinęła się na kraje ościenne. Dzisiaj firma Lynka dostarcza uniformy także do restauracji na Węgrzech,w Czechach, Bułgarii i Chorwacji... (więcej).

 

 

(…) Z największą przyjemnością stwierdzamy, że zlecenia wykonywane były z największą rzetelnością, starannością. Na pochwałę zasługuje również zaangażowanie, sumienność pracowników, którzy niejednokrotnie wykazywali się wysokim poziomem wiedzy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań... (więcej).

 

 

 

(…) Firma Lynka dostarcza materiały pdzieżowe oraz materiały promocyjne na imprezy organizowane MOSiR Mysłowice. Usługi są wykonywane terminowo oraz w pelni profesjonalnie... (więcej).

 

 

(…) Możemy polecić firmę Lynka jako solidnego partnera. Zarówno jakość dostarczanych produktow jak i obsługa są na wysokim poziomie. Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę... (więcej).

   

(…) Na podstawie dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że dostarczane uniformy są wysokiej jakości o niezwykle korzystnej relacji jakości do ceny. Od początku realizacji zamówienia Lynka jest partnerem w pełni profesjonalnym, który wsłuchuje się w nasze potrzeby, dostosowując swoje propozycje do naszych potrzeb i możliwości finansowych... (więcej).

 

   

(…) Zlecenia zawsze wykonane terminowo, a jakość produktów i zdobień zgodna z naszymi oczekiwaniami. Firma Lynka z całą pewnością zasługuje na miano Wiarygodnego, solidnego i godnego polecenia Partnera... (więcej).

   

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Lynka. Wieloletnia współpraca zaowocowała bardzo dobrą realizacją wielu projektów... (więcej).

   

Firma Aluprof S.A. poleca firmę Lynka Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę artykułów promocyjnych, w tym odzieży reklamowej... (więcej).

   

(…) Z przyjemnością stwierdzamy, że zlecenia wykonywane były z największą rzetelnością i starannością. Na pochwałę zasługuje również zaangażowanie, sumienność pracowników, którzy niejednokrotnie wykazywali się wysokim poziomem wiedzy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań zdobniczych oraz produktowych... (więcej).

   

(…) Usługi świadczone przez firmę Lynka wykonywane są profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Wszystkie produkty są wysokiej jakości. Nasza wspólpraca uklada sie bardzo dobrze i z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Lynka, jako kompetentną i godną zaufania... (więcej).

   

(…) Nasze doświadczenia z firmą Lynka pozwalają nam stwierdzić, iż jest to dostawca wykonujący powierzone zadania rzetelnie i z należytą doskonałością. Pozostajemy z tę agencją w ścisłej współpracy i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić jej usługi innym instytucjom... (więcej).